Zapraszamy na

Strzyżenie psów

Strzyżenie psów i psi fryzjer w Krakowie. W naszym studiu używamy najlepszego sprzętu oraz najwyższej jakości, sprawdzonych kosmetyków. Niezależnie od tego, czy Twój pupil należy do rodowodowej arystokracji, czy też jest przedstawicielem wielorasowców zostanie przez nas godnie przyjęty.

Naszym pupilom nie podajemy żadnych środków uspakajających, a przede wszystkim nie stosujemy przemocy.

W kontaktach z podopiecznymi wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, natomiast w trosce o najwyższą jakość usług używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu i wysokiej jakości kosmetyków: Bio-Groom, Iv San Bernard, #1All System, Oster, Andis, Optimum, Jean Pierre Herry, Eolia.

Szczególnie mocno zachęcamy do wizyty w Studiu Pięknego Psa posiadaczy szczeniąt – ich pierwsza wizyta u psiego fryzjera jest niezwykle istotna, ponieważ to, co wówczas zapamiętają, będzie rzutować na każde następne spotkanie.

*Uwaga! Jeżeli rezygnują Państwo z kąpieli psa w naszym salonie, prosimy o jego wykąpanie we własnym zakresie, ale nie wcześniej niż dobę przed wizytą.

Obcinanie pazurów i czyszczenie uszu są wykonywane w ramach usługi – gratis. Psy agresywne są zabezpieczane kagańcem. Przyjmujemy zapisy telefonicznie, mailowo lub osobiście. Jeżeli zrezygnują Państwo z wizyty prosimy o wcześniejsze powiadomienie telefoniczne.

Strzyżenie psów Kraków
Masz pytania ?

Skontaktuj się

z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania